Farklı barındırma ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek amacıyla belirlediğimiz özel paketlerle size daha sorunsuz ve hedef odaklı bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Mail alışverileri yoğun olan siteler veya firmalar, aşırı işlemci ve RAM tüketimine neden olan ve bu nedenle sorun yaşayan siteler, yüksek alan ve trafiğe ihtiyaç duyan yoğun siteler ve mysql desteğine ihtiyaç duymadan depo veya yedekleme alanına ihtiyaç duyan siteler için sunduğumuz paketler hedefleriniz için size yardımcı olacaktır.

Paket 20 Paket 10 Paket 100 Paket 50
20 GB Alan 10 GB Alan 100 GB Alan 50 GB Alan
20 GB Trafik 500 GB Trafik 1000 GB Trafik 100 GB Trafik
Limitsiz Pop3/IMAP Destekli Mail Limitsiz Pop3/IMAP Destekli Mail Limitsiz Pop3/IMAP Destekli Mail Limitsiz Pop3/IMAP Destekli Mail
5 Adet Mysql Veritabanı 5 Adet Mysql Veritabanı Limitsiz Mysql Veritabanı Mysql Veritabanı Yok
5 Adet Alt Alan Adı 5 Adet Alt Alan Adı Limitsiz Alt Alan Adı Limitsiz Alt Alan Adı
5 Adet FTP Hesabı 5 Adet FTP Hesabı Limitsiz FTP Hesabı Limitsiz FTP Hesabı
1 Adet Eklenebilen Alan Adı 5 Adet Eklenebilen Alan Adı Eklenebilen Alan Adı Yok 5 Adet Eklenebilen Alan Adı
5 Adet Park Edilebilen Alan Adı 5 Adet Park Edilebilen Alan Adı 5 Adet Park Edilebilen Alan Adı 5 Adet Park Edilebilen Alan Adı
Cpanel + Haftalık Yedekleme Cpanel + Haftalık Yedekleme Cpanel + Haftalık Yedekleme Cpanel + Haftalık Yedekleme
Yüksek alana ihtiyaç duyan ve genelde mail kullanan firmalar için idealdir. Yüksek trafiğe ihtiyaç duyan ve yoğun hit alan siteler için idealdir. Sunucu hizmeti fazla VPS hizmeti az gelen yüksek işlemci limitli gerektiren siteler için idealdir. Statik sayfalar, mail odaklı siteler veya depo alanı ihtiyaçları için idealdir.
30 TL
Aylık
300 TL
Yıllık
70 TL
Aylık
700 TL
Yıllık
100 TL
Aylık
1000 TL
Yıllık
15 TL
Aylık
150 TL
Yıllık
Sipariş Verin Sipariş Verin Sipariş Verin Sipariş Verin

Dengeli Sunucular

Sitenizin sorunsuz ve hızlı açılabilmesi için sunucularımızın sadece güçlü olması yeterli olmaz. Çok fazla yoğun sitelerin olduğu sunucular zaman zaman yavaşlar ve sorunlar yaratabilir. Bunu en aza indirmek için sunucu dengesine çok önem veririz ve her sitenin sorunsuz açılmasını sağlamaya çalışırız.

Sürdürülebilir Hizmet

Bizim için en önemli olan müşterilerimizin devamlılığıdır. Bu nedenle müşterilerimizin ihtiyaçlarının en hızlı şekilde değerlendirilmesine, aldıkları ek özellikleri en uygun fiyatlara sunmaya çalışırız. Sunduğumuz fiyatların gerçekçi olmasına ve devamlı müşterilerimizin bu yönde memnun olmasına özen gösteririz.

Hazır Yazılımlar

Müşterilerimize kullanışlı bir kontrol paneli sunmak ayrıcalık olmamalıdır. Cpanel gibi gelişmiş bir panelin yanında yüzlerce yazılımı (Wordpress, joomla, SMF vb.) bir kaç tıklamayla kolayca kurabileceğiniz bir yapı sunuyoruz. Sitenizi hazır yazılımlar sayesinde bir kaç dakikada kurabilirsiniz.

Yukarı Git

Copyright © 2004-2018 Kebirhost İnternet Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır.