Alan Adınızı Bize Transfer Edin!


Alan Adı Özellikleri

Kontrol Paneli

Ücretsiz Yönlendirme

Whois Gizleme

Çok Sayıda Uzantı

Uygun Fiyat Garantisi

Kolay Transfer

Sık Sorulan Sorular

Alan adınızı transfer edebilmeniz için alan adınızı aldığınız mevcut firmanızdan Auth Code (transfer kodu) bilgisini almalı ve alan adı kilidiniz açıksa kapattırmalısınız. Bu işlemleri genelde size verilen alan adı panelinden yapabilmelisiniz.

Firmanızdan transfer kodunuzu aldınız, kilidi kapattınız ve bizden de transfer siparişi verdiyseniz, size bizden bir mail gelecektir. Bu mailde yer alan linki tıkladığınızda bir form açılır. Forma mevcut firmanızdan aldığınız transfer kodunu girmeniz ve tamam demeniz yeterlidir. Eğer kod doğruysa transfer başlayacaktır.  

Transfer işlemleri genelde 5-7 gün sürebilir. Bu süreçte alan adınız sorunsuz çalışır ama siz herhangi bir sunucu adres değişikliği yapamazsınız. Bazı firmalarda alan adının transfer işlemine onay vermenize isteyen mailler de gelebilir. Eğer bu tür bir mail gelirse ve transfere onay verirseniz transfer 1 günde tamamlanır.

Evet. Alan adı süreniz ne zaman bitiyorsa ona bir yıl eklenecektir.

Alan adı hizmeti genelde firmadan firmaya değişmez. Eğer yönetim paneli standart ise hemen hemen her firmada yönetim aynıdır. Biz de müşterilerimize iyi bir panel ve istikrarlı fiyatlar sunmaya çalışıyoruz. 

Süreci müşteri panelimizden takip edebilirsiniz.

Kebirhost Kalitesi

İster büyük ister küçük ölçekli olsun, tüm müşterilerimize en iyi ve kesintisiz hizmeti vermeyi amaç ediniyor ve 15 gün içinde barındırma hizmetinde koşulsuz iade politikasını benimsiyoruz.