Alan Adınızı Sorgulayın


Alan Adı Özellikleri

Kontrol Paneli

Ücretsiz Yönlendirme

Whois Gizleme

Çok Sayıda Uzantı

Uygun Fiyat Garantisi

Kolay Transfer

Sık Sorulan Sorular

Bazı alan adlarına göre değişebilmekle beraber genelde 10 yıla kadar alabilirsiniz.

Evet. Devir işlemi panelden olabilmektedir. Devredeceğiniz kişinin müşteri numarasını bilmeniz yeterlidir. 

Alan adlarının süresi bitince yayın duracaktır. Süre bitiminden sonra 20 gün süreniz olur. O süreçte alan adınızı yine aynı fiyatla uzatabilirsiniz. Eğer 20 gün içinde uzatamazsanız, alan adınız redemption period denen silinme aşamasına girer. Bu süreçte alan adınızı uzatma bedeli yaklaşık 100 dolardır. 

Evet tabi. Hiç bir sorun olmayacaktır. Hosting firmasının size vereceği dns adreslerini bizim size sağladığımız alan adı panelinden girmeniz yeterli olacaktır.

Firmalar müşteri kazanmak ve daha fazla alan adı kaydı yapmak için fiyatlarında ciddi bir indirime giderler. Bu hemen hemen her zaman yeni kayıtlarda olur. Yenileme bedelleri ise normalden daha fazla olabilir. Biz ise her zaman verebileceğimiz en uygun fiyatı verme niyetindeyizdir. 

Mevcut alan adı firmanızdan Auth Code yani transfer kodunuzu almanız, eğer alan adınız kilitliyse kilidini kapatmanız ve bize transfer başvurusu yapmanız yeterlidir. Başvuru yapıp, ödemeniz onaylandıktan sonra sistem size bir form iletir. Bu forma eski firmanızdan aldığınız transfer kodunu girip transferi başlatırsınız. Transfer en fazla 5-7 gün sürer. Bazı firmalar daha kısa bitmesi için size onay gönderir. Siz de onaylarsanız aynı günde bile transfer bitebilir. Transfer bittiğinde ise alan adınız süre bitiminden itibaren bir yıl uzar.

Kebirhost Kalitesi

İster büyük ister küçük ölçekli olsun, tüm müşterilerimize en iyi ve kesintisiz hizmeti vermeyi amaç ediniyor ve 15 gün içinde barındırma hizmetinde koşulsuz iade politikasını benimsiyoruz.